Каско для таксі оформити в Києві

Неможливо уявити собі столицю без постійного потоку машин, частина з яких має шашечки таксі! Цей вид транспорту особливо популярний у гостей міста, які погано знають місцевість і можуть довіряти тільки досвідченому водієві, який знає специфіку руху і райони міста.

Автомобіль може належати великому таксопарку або бути в особистій власності водія, який надає послуги ліцензованих приватних перевезень. І в обох випадках у водія має бути оформлене ОСЦПВ. Але цей вид страховки покриває тільки виплати третім особам в результаті ДТП, якщо ви стали його винуватцем. Його наявність є обов’язковим для всіх автомобілістів.

Але останнім часом все частіше водії таксі в Києві купують КАСКО для таксі на сайті компанії Твій Поліс! Спеціальний калькулятор страхування допоможе прорахувати попередню вартість КАСКО, але краще замовити зворотний дзвінок і отримати консультацію від нашого фахівця!

КАСКО буває декількох видів – повне КАСКО таксі (покриває всі види майнових ризиків) або Міні КАСКО (страховка покриває тільки деякі ризики, передбачені договором).

Для покупки КАСКО на таксі вам необхідно вказати наступні дані:

 • марку, модель, рік випуску авто, об’єм його двигуна
 • пробіг, місце реєстрації та територія дії КАСКО
 • орієнтовна вартість авто
 • чи перебуває автомобіль в заставі
 • кількість водіїв, які будуть керувати машиною
 • їх персональні дані
 • дані по франшизі, терміну дії страховки і її повноти

Ціна на КАСКО для таксі буде залежати від страхової компанії і її додаткових вимог. У компанії Твій Поліс ми пропонуємо своїм клієнтам швидкі виплати по всіх страхових випадках, підтримку користувачів в форматі 24/7, безкоштовну консультацію перед покупкою КАСКО для таксі.

Краща цінова пропозиція по кожному з договорів КАСКО для таксі в Києві чекає вас на сайті компанії Твій Поліс! Тільки повне КАСКО на таксі від компанії Твій Поліс в Києві покриє такі витрати:

 • відшкодування вартості машини в разі її викрадення
 • покриття витрат при ДТП (хто б не був його винуватцем)
 • збиток в результаті стихії (що впали гілки або іншими природними явищами)
 • пошкодження з -за активної експлуатації автомобіля

Оригінал договору страхування на повне КАСКО на таксі ви можете забрати у нас в офісі в Києві або отримати зручною транспортною компанією по Україні!

Купівля КАСКО – це добровільна процедура. Але власники авто з повним КАСКО для таксі від компанії Твій Поліс знають, що можуть розраховувати на свою надійну страхову компанію на будь-якій дорозі Києва або на будь-який інший! Недорогі варіанти міні – КАСКО дозволяють застрахувати найбільш часті випадки виходу авто з ладу. Вона повноцінно не покриє вам усі збитки, але захистить від дрібних неприємностей, які не входять до автоцивілку.

Якщо автомобілем в таксопарку користуються кілька водіїв, то варто вказати їх усіх при укладенні договору КАСКО на таксі в Києві в компанії  Твій Поліс.

Міцний сон водіїв Києва береже надійне і недороге КАСКО на таксі, яке можна купити в компанії  Твій Поліс!