Каско для таксі оформити в Бучі

Ситуація на наших дорогах залишає бажати кращого. Тут будь-який водій щодня ризикує своїм транспортом і здоров’ям. А в таких містах, як Буча, особливо незахищеними почуваються водії таксі. У більшості випадків ДТП відбуваються не з їхньої вини. А стандартний поліс ОСЦПВ, який є у кожного водія, не покриває всіх витрат на ремонт. Якщо ви власник машини, яка працює в режимі таксі, або господар цілого автопарку, який здійснює пасажироперевезення, то вам варто задуматися про покупку розширеної страховки на автомобіль – КАСКО для таксі від провідної компанії в Бучі – сайті Твій Поліс!

Якщо ви не слухали ще про такий вид страховки для авто, наші фахівці готові надати вам безкоштовну консультацію в режимі онлайн або по телефону!

КАСКО для таксі буває двох видів – повне і міні. Купівля міні версії КАСКО для таксі пропонує своєму власникові компенсацію тільки прописаних в договорі деяких страхових ризиків. Ви самі визначаєте, від чого саме страхуєте свою машину, і ми оформляємо це у вигляді договору КАСКО на таксі з мінімальним пакетом вартості.

Самим найпоширенішим видом договору вважається повне КАСКО для таксі.У перелік випадків, які покриває цей договорів, входять:

  • покриття збитків або витрат на ремонт в разі ДТП
  • пошкодження від природних явищ
  • компенсація вартості авто при його викраденні (відшкодування оціночної вартості авто)
  • заміну окремих запчастин внаслідок активного використання авто

Договір КАСКО для таксі складається на рік. Всі оригінали документів повинні зберігатися у вас до закінчення договору.

Ціна на КАСКО для таксі залежить від декількох факторів:

  • віку і водійського стажу
  • марки і моделі авто
  • історії минулих виплат або укладених договорів
  • наявності пільг
  • участі в бонусної програмі підтримки клієнтів при переоформленні договору

Компанія Твій Поліс в Бучі пропонує вам прорахувати орієнтовну вартість КАСКО для таксі за допомогою нашого калькулятора на сайті. Це швидко і зручно. Необхідно тільки вказати ключові дані по автомобілю і водієві.

Повне КАСКО не є обов’язковим. Це добровільний договір страхування автомобіля, де ви максимально можете убезпечити себе і свою машину від непередбачених ситуацій і їх наслідків. Додатково на сайті компанії Твій Поліс в Бучі ви можете оформити медичну страховку за мінімальною вартістю!

Не завжди дешеві поліса ОСЦПВ можуть покрити ваші витрати на ремонт і виплати від винуватця ДТП можуть тривати роками. А ваш автомобіль – ваше основний засіб отримання доходу. Залишитися без машини – самий неприємний фінал. Компанія Твій Поліс в Бучі є лідером у своїй сфері і гарантує кожному клієнту оперативність всіх виплат за договором КАСКО для таксі, підтримку 24/7, вигідну цінову пропозицію по покупці декількох страхових полісів і швидку доставку договорів в будь-яке місто України популярними транспортними компаніями!