Global Viza

Не знайшли потрібну вам інформацію?

Залиште свої дані та наш менеджер передзвонить вам і надасть персональну знижку.           

ПІБ:

Контактний телефон:

Якісно

Недорого
Офіційно

З усіх питань телефонуйте за номерами:
050-511-51-09

063-045-87-68

097-218-41-89

Поїздками за кордон сьогодні вже нікого не здивуєш. Але ось історії про те, як відмовили в візі, зустрічаються по сей день. Паперова тяганина, пов’язана з отриманням дозволу на в’їзд в країну призначення, тривала, марудна й виснажлива. Це може підтвердити кожен, хто хоча б раз стикався з оформленням такого роду документів.

Щоб самостійно замовити візу в Україні , знадобиться:

 • Вибрати потрібне Консульство або візовий центр.
 • Запланувати дату звернення для подачі документів, виходячи з термінів поїздки. Потрібно враховувати, що кожна організація має свої терміни і умови. А іноді на потрібний час місць просто немає.
 • Вивчити список паперів, необхідних для оформлення візи. Це залежить від типу візи, країни призначення.
 • Зібрати весь пакет з перекладами, апостилем, нотаріальними запевненнями, якщо того вимагає Консульство.
 • Оформити медичну страховку.
 • Подати документи та сплатити збори. Схрестити пальці, чекаючи відповідного рішення.
 • Забрати готові папери особисто або за допомогою сервісу кур’єрської доставки, за який, як правило, стягується додаткова плата.

На все вищеперелічене доведеться витратити далеко не один день. Якщо хочете спростити і прискорити весь процес, можете подати заявку на візу онлайн на сайті компанії «Твій поліс». Це наша щоденна рутина, за якою стоїть великий досвід, сотні готових віз і тисячі поданих документів. Ми допоможемо максимально скоротити ваш шлях до отримання дозволу на в’їзд в будь-яку країну світу, незалежно від мети та причини.

Які бувають типи віз

Але мета поїздки все ж має значення, так як саме від неї залежить, яка віза вам знадобиться. Для різних типів потрібен свій набір документів, тому важливо точно знати, який саме бланк вам потрібен. Існує кілька основних типів віз.

 • Гостьова. Оформляється при наявності запрошення з країни призначення. Воно повинно бути або від близького родича, що проживає там на постійній основі, або від друга, докази знайомства і спілкування з яким ви можете надати. Також гостьова віза вимагає гарантій, що ви не залишитеся в країні і повернетеся на батьківщину. Детальніше про те, що може послужити таким документом, ви можете уточнити у менеджера.
 • Туристична. Знайома всім, хто коли-небудь подорожував за кордон. Вона відкривається найчастіше на короткий період, не вимагає серйозних підтверджень доцільності. Турвіза дозволяє знаходиться в країні з метою огляду визначних пам’яток, розваг, відпочинку. Серед вимог деяких країн є наявність на рахунку певної грошової суми як доказу того, що турист зможе забезпечити свої потреби на весь термін поїздки.
 • Студентська. Відкривається для отримання освіти в обраній країні. Щоб отримати візу до Європи , по якій можна вчитися, потрібно дотримати чимало вимог і надати Консульству великий пакет документів, серед яких – фінансові гарантії та наказ про зарахування до обраного вуза.
 • Бізнес. Якщо вам потрібно укласти діловий контракт, провести важливі переговори, відвідати партнерів або вчинити інші дії як підприємцю, знадобиться оформити бізнес-візу. Вона може бути коротко- і довгостроковою. У другому випадку є можливість отримати мультивізу – можливість заїжджати і виїжджати з країни хоч греблю гати раз в рамках періоду дії дозвільного документа.
 • Робоча. На відміну від попередньої, оформляється не на керівника/підприємця, а на працівника. Дає право на офіційне працевлаштування в іноземні компанії і, відповідно проживання на території країни на законних підставах.

Перераховані види є найпопулярнішими серед українців. Але крім того, в індивідуальних умовах громадянам видаються дипломатичні, журналістські, іммігрантські та весільні візи. Окремо стоять транзитні візи, які потрібні для проїзду через територію певної країни на шляху до кінцевої точки. З усіма можливими варіантами допоможе впоратися компанія «Твій поліс». Наша спеціалізація – комплексна підтримка в візових питаннях по території Шенгену, Азії, Америки, екзотичних країн.

Як може допомогти «Твій поліс»: візова підтримка на всі випадки життя

Компанія «Твій поліс» пропонує повний пакет послуг з оформлення віз всіх типів. Ви можете звернутися за допомогою, коли обмежені в часі, переживаєте через відмову, не можете самостійно розібратися в нюансах або хочете отримати шенгенську мультивізу – ціна співпраці невисока, враховуючи обсяг робіт, які проводить компанія.

Серед наших послуг:

 • Подача без особистої присутності. Якщо у вас немає часу збирати всі папери і вистоювати черги в Посольствах і Консульстві, можна довірити весь процес професіоналам.
 • Термінове оформлення. У «високі» сезони черга на прийом в інстанції зайнята вже на місяці вперед. Щоб ніщо не завадило вашим планам, «Твій поліс» допоможе гарантовано отримати візу в найкоротші терміни.
 • Після відмови. Вам відмовили раз? Це не привід відкладати валізу в дальній кут. Ми розберемося, у чому була проблема і в наступний раз не допустимо ніяких промахів. Віза після відмови – це реально, якщо ви працюєте з досвідченим менеджером.
 • Мультивиза з першого відвідування. Переживаєте, що чистий паспорт стане перешкодою для отримання дозволу на багаторазові поїздки? Не варто, ми проконсультуємо з питання і зробимо так, що ваш паспорт поповниться відразу багаторазової візою – для найяскравіших подорожей і поїздок.

Будь-яку допомогу в оформленні документів на візу отримати можна в компанії «Твій поліс». Ми знаходимося в Харкові, але працюємо з регіонами по всій Україні. Звертайтеся до фахівців, які знають все про візові питання. І тоді ваша поїздка за кордон гарантовано відбудеться і подарує масу приємних вражень.

Телефонуйте за вказаними телефонами, звертайтеся в офіс або заповнюйте онлайн-форми для отримання інформації та допомоги в найкоротші терміни.